WSPANIAŁE FERIE W BIBLIOTECE

Jak co roku nasza biblioteka  zorganizowała wspaniałą zabawę dla dzieci w czasie ferii.  Odbyły się warsztaty literacko – plastyczne, podczas których najmłodsi wykazali się kreatywnością, poznali nowe techniki plastyczne i wykonały przepiękne prace.  Zaprojektowały kolorowy lapbook na temat ulubionych postaci z książek dla dzieci. Narysowały portret ulubionego bohatera literackiego, stworzyły mapę z  najpopularniejszymi książkami dla najmłodszych oraz piękne kartki walentynkowe. Dodatkowo grały w gry planszowe, słuchały piosenek o postaciach z bajek i o bibliotece, a także słuchały głośnego czytania wybranych fragmentów z ulubionych książek dla dzieci.   Podczas zajęć panowała znakomita atmosfera, a dla naszych milusińskich była to wyjątkowa okazja, by miło spędzić czas – wesoło, ale i pożytecznie.