Jubileuszowe spotkanie DKK

11 kwietnia 2012 roku odbyło się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Chęcinach spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które miało wyjątkowo uroczysty charakter. Minął, bowiem rok od chwili powstania DKK, skupiającego ludzi, których łączy pasja czytania, smakowania i poznawania nowej literatury. Jubileusz był również okazja do wspomnień               i podsumowania comiesięcznych spotkań. Świętowaliśmy w szczególnie uroczystej atmosferze, gdyż gościem specjalnym naszej uroczystości był Burmistrz Chęcin Pan Robert Jaworski.         Na jubileuszu nie zabrakło oczywiście tortu, świeczki i życzeń kolejnych udanych lat.

W tym szczególnym dniu, w miłej, rodzinnej atmosferze omówiliśmy również książkę Katarzyny Zyskowskiej- Ignaciak pt. ”Niebieskie migdały”. Powieść porusza problem porzuconej kobiety, która decyduje się na urodzenie nieślubnego dziecka. Klubowicze uznali, że perypetie bohaterki są bardzo zabawne. Książka wciąga czytelnika i wzbudza pozytywne emocje.

Wszystkim klubowiczom Dyskusyjnego Klubu Książki w Chęcinach serdecznie dziękuję za rok rozmów o książkach i zapraszam na kolejne spotkania.

Barbara Woś