Archive for 8 lutego, 2021

poniedziałek, 8 lutego, 2021

Kolejne dyplomy i wyprawki wydane w ramach akcji, „Mała książka-wielki człowiek”

poniedziałek, 8 lutego, 2021

W Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Chęcinach realizowana jest kolejna edycja akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Dzieciom w wieku przedszkolnym (3-6 lat) przekazywany jest wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza. W wyprawce dzieci otrzymują książkę, „Pierwsze czytanki”, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik  dostaje barwną naklejkę.  Po zebraniu dziesięciu naklejek dziecko zostaje uhonorowane imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

Miło nam poinformować, że kolejni najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki  odebrali wyprawki i dyplomy Małego Czytelnika. Gratulujemy Alicji, Julii, Idze, Oskarowi , Antosiowi, Dawidowi i Lilly.

Książeczki, karty, naklejki oraz dyplomy cieszą dzieci i sprawiają, że maluchy bardzo chętnie przychodzą z rodzicami do biblioteki.  Przypominamy, że Wyprawki Czytelnicze można odbierać zarówno w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Chęcinach jak i filii w Łukowej.

Gorąco zachęcamy rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, którzy nie zapisali jeszcze swoich pociech do biblioteki, do przyłączenia się do akcji, „Mała książka-wielki człowiek”.