Archive for 17 lutego, 2021

Zakochaj się w czytaniu, czyli Walentynki w bibliotece

środa, 17 lutego, 2021

Z okazji Walentynek Miejsko–Gminna Biblioteka Publiczna w Chęcinach zorganizowała wydarzenie pod hasłem, „Zakochaj się w czytaniu”. Wnętrza biblioteki elegancko udekorowano mnóstwem czerwonych serc i balonów, aby wprowadzić czytelników w klimat święta zakochanych.  W tym miłym nastroju wypożyczający mogli skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez bibliotekę. Czytelnicy wybierali sobie specjalnie opakowaną książkę, tematem związaną ze świętem zakochanych.  Wszyscy, którzy odwiedzili bibliotekę w dniach, 12. i 15. lutego mieli szansę zrobić sobie serduszkowe selfie w ozdobnej bibliotecznej ramce, a także wybrać kartkę z walentynkowymi życzeniami. Dodatkowo odwiedzający bibliotekę dostawali oryginalną barwną zakładkę.

Biblioteczne walentynki upłynęły w bardzo miłej atmosferze i wzbudziły sympatię czytelników, którzy bardzo chętnie wzięli udział w wydarzeniu.