Informacja dotycząca wznowienia działalności Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Chęcinach oraz Muzealnej Izby Górnictwa Kruszcowego w Miedziance

Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach informuje, iż 29 kwietnia br. Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego wydał zgodę na stopniowe wznawianie działalności niektórych instytucji kultury w tym bibliotek i muzeów pod warunkiem zachowania wszelkich środków ostrożności i uzgodnienia tej decyzji z sanepidem.

30 kwietnia wystąpiliśmy do Powiatowej Stacji Epidemiologiczno-Sanitarnej Województwa Świętokrzyskiego o wydanie opinii na wznowienie działalności Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Chęcinach wraz z Filią w Łukowej oraz Muzealnej Izby Górnictwa Kruszcowego w Miedziance. O możliwościach otwarcia tych obiektów będziemy Państwa na bieżąco informować.